Danas 29.12.2015.godine Učenička zadruga Mješovite srednje škole svečano otvara svoja vrata. Simboličnim presjecanjem vrpce otvorem je hol Škole preuređen u ”Učenički kutak”.

Učenički kutak su zajedničkim snagama pripremili učenici i uposlenici Škole s financijskom pomoći direktora Muharema Saračević. Ovaj prostor je zamišljen kao mjesto na kojem učenici i svi posjetioci Škole mogu kupiti proizvode Učeničke zadruge i dobiti informacije o radu Zadruge. U Učeničkoj zadruzi učestvuje devet zanimanja kuhar, frizer, automehaničar, poljoprivredni tehničar, prehrambeni tehničar, poslovno-pravni tehničar, tekstilni tehničar i elektrotehničar računarstva.

Predsjednik Učeničke zadruge, profesor Dino Bašić ovom se prilikom zahvalio za podršku pri radu Učeničke zadruge:

• učenicima III d – tekstilni tehničar,
  • uposlenicima Škole

Dok su gosti probali kuharske delicije u holu Škole zabavljao nas je Školski bend u sastavu: Dubravac Ajdin, Karahmet Džemal i Hadžismajlović Ensar, i harmonikaš Džanić Muharem sa pjevačima Cerovac Amirom i Hasanbašić Nedžadom.

zadruga (6) zadruga (5) zadruga (4) zadruga (3) zadruga (2) zadruga (1)

Foto sekcija

Bavrk Almir II c