Dana 13.12.2013. godine direktor Saračević Muharem razgovarao je sa našim učenikom Salkić Muminom, učenikom IV razreda Veterinarskih tehničara u prisustvu razrednice profesorice Karagić Senaide.  Direktor je pohvalio učenika Salkić Mumina zbog njegovog angažmana u dramskoj sekciji MSŠ i glumačkog  talenta koji učenik posjeduje. Razgovaralo se i o planovima za budućnost, naime, Salkić Mumin planira upisati Akademiju scenskih umjetnosti- Odsjek gluma jer je to njegova najveća želja. Osim angažmana u dramskoj sekciji Salkić se bavi glumom i izvan škole, član je Tešanjskog pozorišta i trenutno priprema dječiju predstavu Pepeljuga.

Direktor Muharem Saračević obećao je podršku našem mladom talentiranom glumcu, te poželio sreću u budućnosti i glumačkoj karijeri.

Ponosni smo na našeg učenika Salkić Mumina jer je on  najbolji primjer mladog i talentiranog čovjeka koji zna kako kvalitetno iskoristiti svoje vrijeme

Mumine, sretno!