Povodom Svjetskog dana osoba s Down sindromom u našoj školi organizovano je druženje i radionica za korisnike Centra za djecu i odrasle osobe s posebnim potrebama. Naši učenici željeli su pokazati da je bogatstvo u različitosti, te da taj jedan hromosom ne možemo nazivati viškom nego za njega upotrijebiti novi naziv, hromosom SREĆE!

Hvala našim dragim gostima na predivnom druženju , učinili ste da danas školski hodnici i dvorište izgledaju ljepše i svečanije. Podijelili ste s nama najljepše emocije, ljubav i radost .Vrata Mješovite srednje škole uvijek su širom otvorena za vas , sretni smo i ponosni što ste naši prijatelji!

Nošenjem šarenih čarapa i simboličnim puštanjem balona naši učenici su željeli pokazati podršku osobama s Down sindromom kako bi se što bolje integrisali u društvo 💚💙💛❤️.