Danas je u našoj školi bilo svečano i lijepo, upriličen je svečani program povodom Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine.
1.mart je jedan od najznačajnijih datuma u modernoj historiji. Na taj dan prije 32 godine, naša domovina je postala suverena, nezavisna i međunarodno priznata država.
Naši vrijedni učenici su s profesoricom Nadinom Bešlagić pripremili program koji je odisao mladošću, ljepotom, snažnim emocijama, porukama mira i ljubavi. Učenici su recitovali i pjevali domovini, zadovoljstvo ih je bilo slušati i gledati.
Čestitamo svim učesnicima programa, ponosni smo na sve vas💙💛!

Čestitamo Dan nezavisnosti uposlenicima, učenicima, poslovnim partnerima i prijateljima Mješovite srednje škole Tešanj,i svima vama koji Bosnu i Hercegovinu nosite u srcu 🇧🇦🇧🇦🇧🇦!!!