Dragi naši učenici i nastavnici,

Pred nama je zasluženi proljetni raspust koji će trajati od 25.  do 31. marta tekuće godine.

Ovom prilikom želimo da vas sve pohvalimo za trud i entuzijazam koji ste uložili u izvršavanje svojih obaveza i radnih zadataka. Našli smo se pred izazovom na koji smo zajedničkim snagama nastavnika, pedagoške službe i učenika odgovorili na najbolji mogući način poštujući preporuke nadležnih institucija i organa u vezi s novonastalom situacijom izazvanom virusom COVID-19.

Nastavnici su uložili velike napore da gradivo bude realizirano na najprikladniji mogući način, a naši učenici su strpljivo pratili instrukcije i kontinuirano se konsultirali sa svojim nastavnicima. Znamo da nikome nije bilo jednostavno, ali uspjeli smo!

HVALA VAM SVIMA za uloženi trud i strpljenje…

Dragi naši učenici i nastavnici, čuvajte svoje zdravlje i slušajte preporuke nadležnih organa.

Do našeg sljedećeg susreta srdačno vas pozdravljamoJ