U JU Mješovitoj srednjoj školi i drugi dan je bio uspješan u izradi vizira za JU Dom zdravlja Tešanj. Zaštitni medicinski viziri su dodatno ojačani ljepilom i filcom da bi se spriječilo grebanje lica od plastike.  Ljepilo i filc su donirani od strane naše koleginice Selime Brkić kojoj se ovom prilikom od srca zahvaljujemo. Posebno moramo naglasiti da su se aktivirali i 3D printeri koji su u vlasništvu JU OŠ „HusoHodžić“ Tešanj. Odlične okvire za vizire je uradio kolega Tarik Kantić a sklapanje i ojačavanje je obavljeno u našim prostorijama. Zahvaljujemo se direktoru JU OŠ „Huso Hodžić“ Osmi Huriću i direktorici naše škole Jasminki Mujkanović za odličnu saradnju. Danas smo isporučili 4 kompletna vizira a narednih dana planiramo izraditi više komada. Također, zahvaljujemo se doktoru Emiru Hondi na sugestijama i prijedlozima za poboljšanje medicinskih vizira.

Profesori Sakib Ahmić, Mujo Zeničanin, Damir Kadribašić i Tarik Kantić će i dalje zajednički raditi na poboljšanju kvaliteta proizvoda.

Hvala Vam svima na podršci!