U realizaciji našeg projekta “Jedan privrednik, jedna učionica ” učestvovala je firma ŽITO- PROMET i donirala stolariju za kabinet ekonomske grupe predmeta. Naš kabinet sada izgleda ljepše i ima bolje uslove za kvalitetniju realizaciju nastavnog procesa. Hvala Vam u ime učenika i uposlenika Mješovite srednje škole na vrijednoj donaciji ,koja ima veliki značaj za sadašnju generaciju učenika, ali i za buduće generacije 💙💛!

Firma ŽITO- PROMET 💛

Firma ŽITO- PROMET je
stovarište građevinskog materijala, koje se nalazi u Raduši , br. 87 .
Nude sve vrste građevinskog materijala i srodnih proizvoda po najpovoljnijim cijenama.
Ukoliko želite svoju gradnju učiniti jednostavnijom , a pritom uštedjeti na vremenu i novcu onda ste na pravom mjestu, jer kod njih možete pronaći građevinski materijal potreban za izgradnju vašeg doma od temelja do krova, kao i stručnu pomoć pri kupovini.

Firma ŽITO-PROMET, Raduša distributer je najboljih proizvođača, što garantuje i najpovoljnije cijene!