U realizaciji našeg projekta ” Jedan privrednik, jedna učionica ” učestvovala je firma Nova Plast i donirala stolariju za pomoćni kabinet mehatronike. Donirana stolarija je ugrađena i sada naš kabinet izgleda ljepše i ima bolje uslove za realizaciju nastavnog procesa.
U ime učenika i uposlenika Mješovite srednje škole zahvaljujemo se od srca na ovoj vrijednoj donaciji 💙💛.

Firma Nova Plast

Nova Plast je mlada i moderna firma, osnovana je 2017. godine. Cilj firme je ponuditi kupcima visokokvalitetna rješenja u oblasti PVC i aluminijske stolarije, PVC i ALU roletni , sekcionih i rolo garažnih vrata, kliznih sistema, staklenih i aluminijskih ograda.
Sarađuju s najkvalitetnijm dobavljačima , kako bi bili u mogućnosti zadovoljiti zahtjeve kupaca i ispuniti njihova očekivanja ciljanim kvalitetom.
Nova Plast kvalitetom proizvoda, usluga i procesa, te profesionalnim pristupom uposlenika teži stvaranju zadovoljnih kupaca u Bosni i Hercegovini i izvan nje, jer 80 % njihovog rada čini izvoz u zemlje Evropske unije.