U realizaciji našeg projekta ” Jedan privrednik, jedna učionica ” učestvovala je firma Fenestra Technik . Donirana stolarija je ugrađena i sada naš kabinet za obrazovanje odraslih izgleda ljepše i ima bolje uslove za još kvalitetniji rad i učenje.
U ime učenika i uposlenika Mješovite srednje škole zahvaljujemo se od srca na ovoj vrijednoj donaciji 💙💛.

FENESTRA TECHNIK je mlada, moderna, stabilna i ambiciozna firma, kreirana na osnovu dugogodišnjeg i bogatog individualnog iskustva osnivača u oblasti PVC i aluminijske stolarije, PVC i ALU roletni , te sekcionih garažnih vrata.
Cilj firme je ponuditi kupcima viskokvalitetna rješenja u oblasti PVC i ALU stolarije, te su u tu svrhu odabrali najkvalitetnije dobavljače, kako bi bili u mogućnosti zadovoljiti zahtjeve kupaca i ispuniti njihova očekivanja ciljanim kvalitetom.

Moto firme glasi : “Kvalitetom do dugoročnog uspjeha! “

Fenestra Technik je moderna, prilagodljiva i stabilna firma koja kvalitetom proizvoda, usluga i procesa, te profesionalnim pristupom uposlenika teži stvaranju zadovoljnih kupaca i stvaranju vodeće pozicije u području proizvodnje PVC i ALU stolarije u BiH i izvan nje.

Fenestra je smještena u Tešnju, na adresi Vukovo 115, gdje je smještena i tehnologija za proizvodnju.