U realizaciji našeg projekta ” Jedan privrednik, jedna učionica ” učestvovala je firma Euro Oniks i donirala stolariju za zidarsku radionicu. Donirana stolarija je ugrađena, sada naši učenici i nastavnici praktične nastave imaju bolje uslove za kvalitetniju realizaciju nastavnog procesa i ljepši boravak u školskoj radionici. Zahvaljujemo se firmi Euro Oniks na ovoj vrijednoj donaciji! Hvala Vam što ste društveno odgovorna firma koja prepoznaje važnost obrazovanja!

Firma Euro Oniks Tešanj💛

U želji da zadovolje sve potrebe klijenata, razvoj usluga i proizvoda prati trenutnu potražnju na tržištu, a sve u skladu sa svjetskim trendovima.
Zbog toga se odlučuju na sljedeći korak, a to je otvaranje pogona za proizvodnju PVC stolarije, kao i svih pratećih proizvoda u toj oblasti.

✔️Jedinstvena kombinacija inženjeringa i gradnje.

✔️ Izgradnja prostora iz snova za stanovanje i poslovanje.

✔️ Izgradnja inovativnih projekata.