U realizaciji našeg projekta ” Jedan privrednik, jedna učionica ” učestvovala je firma A&L MONT Beriša i donirala stolariju za školski hodnik. Donirana stolarija je ugrađena , a boravak učenika u školi sada ljepši i ugodniji. Zahvaljujemo se firmi A&L MONT Beriša na vrijednoj donaciji !
Hvala Vam što ste društveno odgovorna firma koja prepoznaje važnost obrazovanja !💙💛

Firma A&L MONT Beriša 💙

Firma A&L MONT Beriša bavi se proizvodnjom, ugradnjom i servisiranjem PVC i ALUMINIJSKE stolarije. Cjelokupan proces izrade se obavlja na najmodernijim postrojenjima za izradu PVC i ALU stolarije.
Njihovo osoblje sačivanjava stručni i kompetentno osposobljeni tim koji Vam može ponuditi kompletno rješavanje složenih zahtijeva. Posao koji rade predstavlja timski rad, što dodatno pojačava odgovornost prema klijentima.

A&L MONT Beriša Vam garantuje vrhunsku uslugu, najkvalitetnije proizvode i zadovoljne klijente.

Za vrlo kratko vrijeme i na najbolji mogući način njihovi proizvodi će biti postavljeni u Vaše stambene i poslovne prostorije.