Danas je u Sportsko- rekreativnom centru Tešanj održan 8. Sajam srednjih škola i fakulteta čiji je organizator Općina Tešanj. Nakon sedam uspješnih organizacija Sajma iz prethodnih godina, namjera organizatora je i ove godine bila da učenicima, maturantima osnovnih i srednjih škola,olakša izbor srednje škole i fakulteta. Učešće na Sajmu uzeli su fakulteti, srednje škole, ustanove i institucije koje se bave obrazovanjem iz cijele Bosne i Hercegovine.
Profesori i učenici iz Mješovite srednje škole su na vrlo zanimljiv i kreativan način predstavili zanimanja , posebno smo ponosni na naše učenike koji su se potrudili da na originalan način predstave svoja zanimanja i daju tražene informacije učenicima osnovnih škola.
Raduje nas velika zainteresovanost maturanata osnovnih škola za zanimanja koja ove godine mogu upisati u našoj školi.
Slike ipak govore više od riječi! 🥰🥰