Danas nam je bila čast i zadovoljstvo u prostorijama naše škole ugostiti premijerku Zeničko-dobojskog kantona Amru Mehmedić, ministricu obrazovanja, nauke, kulture i sporta Draženku Subašić, ministricu finansija Dženanu Čišija, ministricu zdravstva Tanju Radoš Kosić i ministra za prostorno planiranje, promet i komunikacije i zaštitu životne sredine Danijela Pašića. Razgovarano je o rezultatima rada i uspjesima naše škole po čemu je postala prepoznatljiva u našem kantonu, ali i šire. Bilo je riječi i o tekućim problemima s kojim se škola susreće, poput dotrajale stolarije, nova bi zasigurno učenicima omogućila ljepši i ugodniji boravak u učionicama. Drago nam je i zahvaljujemo se našim gostima što su pokazali zainteresovanost i volju da nam pomognu u rješavanju problema s kojim se susrećemo već dugi niz godina. Druženje je proteklo u ugodnoj i radnoj atmosferi, gosti su obišli kabinete i radionice.