Danas, 24.06.2022. godine, upriličen je svečani prijem kod direktorice naše škole Jasminke Mujkanović za najbolje učenike završnih razreda iz zanimanja Tehničar za mehatroniku, Elektrotehničar računarstva i Obrađivač metala rezanjem, njihove roditelje i predstavnike uspješne tešanjske firme Mann Hummel, direktora Mahmuta Galijaševića i rukovodioca službe za ljudske resurse Arjanu Krivdić.
I na kraju ove nastave godine željeli su već tradicionalno nagraditi najbolje maturante iz pomenutih zanimanja. Nagrađeni učenici su Dženan Sejdić , Danial Rošić i Adel Šahbaz .
Direktor Galijašević je uručio učenicima priznanja, vrijedne novčane nagrade i prigodne poklone.
Zahvaljujemo se našim dugogodišnjim prijateljima iz Mann Hummela na vrijednim nagradama i što su uljepšali završetak školovanja našim maturantima.