Firma STEEL COMPANY donirala je našoj školi industrijskog robota KUKA s pratećom opremom- radnim stolom i upravljačkom jedinicom.
Ova skupocjena oprema će modernizovati i olakšati realizaciju praktične nastave za zanimanje Zavarivač.

🧏🧏 Učenici će sada imati priliku da, pored korištenja standardnih aparata za zavarivanje: MIG, MAG i CO2 , koriste inovativnije i efikasnije metode rada na industrijskom robotu.

❤️ Zahvaljujemo se od srca firmi STEEL COMPANY na ovoj uistinu vrijednoj donaciji!
Hvala Vam što ste ponovo iskazali svoju darežljivost i dobročinstvo, te stavili potrebe obrazovanja na prvo mjesto i olakšali realizaciju praktične nastave našim zavarivačima.
🙋‍♂️Mladi su naša budućnost i sigurni smo da će Vam iskazati zahvalnost svojim znanjem i vještinama u budućnosti !!