U realizaciji našeg projekta ” Jedan privrednik, jedna učionica ” učestvovala je firma SeCom Jelah i donirala stolariju za radionice automehaničara i zavarivača. Donirana stolarija je ugrađena , a naši učenici sada imaju kvalitetniju realizaciju praktične nastave i ljepši boravak u školskim radionicama. Zahvaljujemo se firmi SeCom na vrijednoj donaciji !
Hvala Vam što ste društveno odgovorna firma koja prepoznaje važnost obrazovanja !💙💛

Firma SeCom Jelah

Firma SeCom bavi se proizvodnjom, ugradnjom i servisiranjem PVC stolarije. Njihova osnovna djelatnost su pvc prozori, vrata, ograde i staklenici. Cjelokupan proces izrade se obavlja na najmodernijim postrojenjima za izradu PVC stolarije.
Njihovo osoblje sačivanjava stručni i kompetentno osposobljeni tim koji Vam može ponuditi rješavanje složenih zahtijeva. Posao koji rade predstavlja timski rad, što dodatno pojačava odgovornost prema klijentima.

SeCom Vam garantuje vrhunsku uslugu, najkvalitetnije proizvode i zadovoljne klijente.