U realizaciji našeg projekta ” Jedan privrednik, jedna učionica ” sudjelovala je firma SAJO PLAST i donirala stolariju za radionicu naših Obrađivača metala rezanjem. Naši učenici i nastavnici praktične nastave sada imaju bolje uslove za kvalitetniju realizaciju nastavnog procesa i ljepši boravak u školi. Hvala Vam što ste društveno odgovorna firma koja prepoznaje važnost obrazovanja 💙💛!!

Firma SAJO PLAST Ljetinić ,Tešanj 💙

Firma SAJO PLAST bavi se proizvodnjom i ugradnjom PVC stolarije i aluminijskih vrata. Moderna su, prilagodljiva i stabilna firma koja kvalitetom svojih proizvoda i usluga, te profesionalnim pristupom uposlenika teži stvaranju zadovoljnih kupaca. Posluju na području cijele Bosne i Hercegovine , a svoje proizvode plasiraju i na evropsko tržište. Kvalitet i pouzdanost tajna su njihovog uspjeha !!