U realizaciji našeg projekta ” Jedan privrednik, jedna učionica ” učestvovala je firma Alba Plast i donirala stolariju za kabinet prirodnih nauka. Donirana stolarija je ugrađena, a kabinet sada izgleda ljepše i ima bolje uslove za kvalitetniju realizaciju nastavnog procesa.
Hvala Vam u ime učenika i uposlenika Mješovite srednje škole što ste društveno odgovorna firma koja prepoznaje važnost obrazovanja 💙💛!

Alba Plast, Tešanj 💛

Firma Alba Plast bavi se proizvodnjom i montažom PVC i aluminijske stolarije, fasadnih konstrukcija, kao i proizvodnjom svih vrsta ograda, roletni, klupica, garažnih vrata i zimskih vrtova.
Proizvode PVC i ALU stolariju od najmodernijih PVC i ALU profila po savremenim i svjetskim standardima. Osnova kvalitetnog proizvoda je materijal od kojeg je napravljen, a sarađuju samo s vodećim proizvođačima PVC i ALU profila,, jer žele da svojim kupcima ponude samo najbolje proizvode , kako u BiH tako i na tržištu Evropske unije.