U realizaciji našeg projekta ” Jedan privrednik, jedna učionica ” učestvovao je Adi-Mark i donirao stolariju za učionicu broj jedan . Donirana stolarija je ugrađena, a učionica sada izgleda ljepše i ima bolje uslove za kvalitetniju realizaciju nastavnog procesa. Hvala Vam u ime učenika i uposlenika Mješovite srednje škole što ste iskazali svoju darežljivost i dobročinstvo, i olakšali nam svakodnevni rad!
Hvala Vam što ste potrebe naših učenika stavili na prvo mjesto!

Adi-Marketi 💙💙

Adi-Marketi su trgovine mješovite robe. Uz trajno niske cijene, kvalitetne proizvode i ljubazno osoblje grade neraskidive veze s kupcima. Zadovoljni kupci su glavni razlog tradicije duge preko 20 godina. Izdvojite vrijeme i posjetite Adi – Markete, sigurno ćete biti zadovoljni, također, ukoliko imate bilo kakvih pitanja vezanih za proizvode, dostupnost i cijene proizvoda, možete ih kontaktirati putem facebook stranice Adi Marketi ,Tešanj ili na broj telefona 032-650-462.