Veliki doprinos u realizaciji našeg projekta “Jedan privrednik, jedna učionica ” dala je Općina Tešanj. Podrškom našeg projekta još jednom je pokazala privrženost obrazovanju i aktivnostima koje afirmišu pozitivne vrijednosti.
Općina Tešanj je bila i ostaje naša dragocjena podrška, ne samo u realizaciji ovog projekta, već u cjelokupnom radu naše škole kroz protekle godine.

❤️🌹🌹 Hvala Vam, iskreno i od srca, jer ste uvijek uz nas, pratite rad naše škole, podržavate naše učenike i profesore .
Veoma smo ponosni što pomažete obrazovnim institucijama, podupirete i promovišete mlade ljude i njihova postignuća kroz različite uspješne projekte. Upravo takvim projektima pokazujete da u Tešnju mladi mogu imati perspektivnu i svijetlu budućnost zahvaljujući znanju, talentu, radu i zalaganju.