U petak, 24. 05.2024. godine, upriličen je svečani ispraćaj još jedne uspješne generacije učenika Mješovite srednje škole. Ova generacija broji 202 učenika i učenice koji su se obrazovali za deset različitih zanimanja u trogodišnjem i četverogodišnjem trajanju.

👩‍🎓🧑‍🎓Okupljanje maturanata i profesora počelo je već tradicionalno u 19 sati ispred Osnovne škole „Huso Hodžić“. Naše maturante su pozdravili i ispratili članovi njihovih porodica, rodbina , prijatelji i sugrađani kojih je u velikom broju bilo na tešanjskim ulicama.

🌹🌹Svečani defile naših maturanata bio je uistinu pravi simbol mladosti i ljepote. Poslije defilea uslijedila je maturska zabava u restoranu „Teša “.

❤️❤️ Zahvaljujemo se svim prisutnim sugrađanima i predstavnicima medija koji su uveličali ovo veče mladosti, sreće, ljepote i nade.
Donosimo vam djelić svečane atmosfere u fotogaleriji, jer ipak :
” Slika vrijedi više od hiljadu riječi “ !