Za prvu generaciju Prehrambenih tehničara, koja je svoje školovanje završila prije deset godina, susret sa školskim kolegama, razrednicom Nadinom Pridjevčić i profesorom stručnih predmeta Enisom Subašićem bio je vrlo poseban i emotivan.

Sastanak generacije Prehrambenih tehničara 2010./2014. počeo je sa zvukom školskog zvona , potom je uslijedila prozivka po matičnoj knjizi i individualno obraćanje svakog od nekadašnjih školskih drugova . Generacija se sastala da proslavi deset godina mature i evocira uspomene na srednjoškolske dane za koje ih vežu lijepa sjećanja ispunjena srećom i bezbrižnošću. Danas su to uspješni i porodični mladi ljudi , neki su završili fakultete i rade u prehrambenoj industriji, neki su pokrenuli vlastite biznise , neki uopće ne rade u struci, ali jedno je sigurno sretni su i zadovoljni i što je najvažnije postali su dobri ljudi ❤️❤️!