Kompanija Podravka u Bosni i Hercegovini je pokrenula društveno odgovoran projekat pod nazivom “Ugostiteljskim školama doniramo i buduće kuhare podržavamo ” , čiji je krajnji cilj podrška ugostiteljskim školama u vidu novčane donacije , kako bi se osigurali bolji uvjeti za rad na praktičnoj nastavi.
Našim kuharima Podravka je uručila poklon paket prehrambenih proizvoda u iznosu od 500,00 KM. Zahvaljujemo se od ❤️ Podravki na vrijednom poklonu. Hvala Vam što ulažete u obrazovanje i mislite na naše učenike ❤️❤️!

Učenici će sa svojim nastavnicama praktične nastave Muneverom Alić i Nađom Mešić moći pripremati brojne ukusne specijalitete i usavršiti kulinarska umijeća👨‍🍳👩‍🍳👨‍🍳. Uvijek nas iznova naši kuhari i nastavnice praktične nastave oduševe ukusnim jelima , osim što su ukusni njihovi specijaliteti i predivno izgledaju 🍩🧁🍪🍨.