Danas su naši maturanti u pratnji profesora i profesorica posjetili Veneciju.
U jutarnjim satima iz Lida di Jesola krenuli su brodom prema Veneciji. Pogled s mora na Veneciju bio je očaravajući, ljubav na prvi pogled 😍.
Atrakcije i historijski spomenici nalaze se na svakom koraku, upravo zato za Veneciju kažu i da je grad – muzej .
Naše učenike posebno je oduševio Trg svetog Marka, Duždova palača i Most uzdaha kojim je Duždova palača bila povezana sa zatvorom.
Prošetali su i do mosta Rialte i najšireg venecijskog kanala Grande.
Bezbroj mostova, romantične uličice, pjesma gondolijera, živopisne trgovine, venecijske maske , historijske atrakcije daju Veneciji poseban šarm i bezvremensku ljepotu kojih će se učenici zasigurno dugo sjećati.
Nakon očaravajuće Venecije druženje su nastavili u Lidu di Jesolu, svi su veseli i raspoloženi za nove avanture 😉😉!!