Već smo pisali o posjeti naših frizera i Vijeća učenika Domu za starije i nemoćne osobe “Sira” , međutim, budući da prošli put nisu bili u prilici pružiti svim korisnicima Doma usluge brijanja, šišanja i feniranja, vratili su se ponovo. Ovog puta s frizerima su išli i naši kuhari, jer su željeli počastiti te divne ljude hranom i kolačima. Naši učenici ponovo su im uljepšali dan novim frizurama, ali i druženjem, lijepom riječju i ugodnim razgovorima. I ova posjeta je organizovana na prijedlog Vijeća učenika, profesora Idhama Kruške, a nastavnice praktične nastave Nađa Rakić i Munevera Alić vrlo rado su prihvatile prijedlog i realizovale ga na obostranu radost korisnika i učenika. Cilj posjete je poticanje mladih na volontiranje i razvijanje empatije prema starijim osobama. Sigurni smo da će ovakvih posjeta biti i u narednom periodu. Ponosni smo na naše učenike iz zanimanja Frizer i Kuhar ❤❤❤.