Učenici III – 7, naši frizeri, i Vijeće učenika posjetili su Dom za starije i nemoćne osobe “Sira” i korisnicima pružili usluge šišanja, brijanja i feniranja. Osnovni cilj ove posjete je poticanje mladih na volontiranje i razvijanje empatije prema starijim osobama. Naši učenici uljepšali su dan korisnicima Doma novim frizurama, ali i ugodnim razgovorom o različitim temama.

Posjeta je organizovana na prijedlog Vijeća učenika, profesora Idhama Kruške i predsjednice Adne Krličević, a naši frizeri i njihova razrednica Nađa Rakić vrlo rado su prihvatili prijedlog i realizovali ga na obostranu radost korisnika i učenika.

Posebno želimo pohvaliti naše frizere iz III-7:
Feridu Šišić, Sanelu Skula, Dalilu Subašić, Zejnaidu Krkalić, Tarika Karapandžića, Sinana Rahića i Sedina Mevića. Ponosni smo na sve vas ❤❤.