Dana 06.11.2018. godine u našoj školi je upriličen događaj koji je za cilj imao finalnu prezentaciju postignuća škole i partnera kroz projekat Tehničko i stručno obrazovanje u općini Tešanj – od dobre do bolje prakse. Projekat je uspješno realizovan uz podršku Vlade Švicarske kroz program Prilika Plus sa implementacijom u školi uz pomoć Privredne komore ZDK. Direktor naše škole, koji je ujedno bio i voditelj samog projekta, upoznao je prisutne sa aktivnostima u projektu, samom realizacijom, te rezultatima koji su postignuti. Također, dodjeljeni su cerftifikati profesorima koji su tokom projekta uspješno završili obuku za zanimanje Ugostiteljski tehničar. Prisutnima su se obratili i predstavnici partnera projekta, gospođica Snježana Đuričić ispred programa Prilika Plus, gospođa Diana Babić ispred Privredne komore ZDK i Zoran Vuković ispred WMTA Banjaluka, kako bi iskazali svoje zadovoljstvo saradnjom sa našom školom. Menadžment škole je iskoristio ovu priliku da partnerima uruči prigodne poklone u znak zahvalnosti na nesebičnom učešću i zalaganju tokom realizacije projekta.