Danas je na sjednici Nastavničkog vijeća, posljednjoj pred zasluženi godišnji odmor nastavnog osoblja, direktorici Jasminki Mujkanović uručeno priznanje za doprinos u razvoju škole. Priznanje je uručio predsjednik Školskog odbora Muhamed Brka.
Iz godine u godinu naša škola postiže izvanredne rezultate zahvaljujući upravo viziji razvoja i prosperiteta škole kao institucije koju naša direktorica ima i svakodnevno je realizuje zajedno s timovima vrijednih profesora i talentovanih učenika.
U ime Nastavničkog vijeća čestitamo našoj direktorici na postignutim izvanrednim rezultatima u dosadašnjem radu i odličnoj saradnji s nastavnim osobljem, roditeljima, učenicima i poslovnim partnerima ❤️🌹!!

Nakon sjednice Nastavničkog vijeća druženje je nastavljeno u veseloj i opuštajućoj atmosferi na izletištu Kiseljak.