Mješovita srednja škola i ove godine otvara svoja vrata novoj generaciji učenika.
U našoj školi postoji više obrazovnih profila, birajte smjer koji najviše odgovara vašim sposobnostima, interesima i željama, steći ćete znanja i vještine koje će vam omogućiti da postanete konkurentniji na tržištu rada, ali i da nastavite svoje obrazovanje na visokoškolskim ustanovama. Obrazovni sistem koji mi nudimo razumije i prati vještine 21. vijeka, priprema učenike za svijet izvan učionice.

Dragi učenici, ne zaboravite da je odabir prave škole najbolja investicija u vašu budućnost!

Kako uistinu izgleda nastavni proces u našoj školi , kakva su iskustva učenika, profesora i nastavnika praktične nastave imate priliku pogledati u promotivnom filmu o Mješovitoj srednjoj školi . Film je nastao zahvaljujući našim dragim prijateljima iz Njemačkog društva za međunarodnu saradnju ( GIZ ) , koji nam pružaju veliku podršku već dugi niz godina.
Prijedlog plana upisa učenika u prvi razred školske 2022/2023. godine:

Zanimanja četvrtog stepena:

• Tehničar za mehatroniku
• Elektrotehničar računarstva
• Poslovno- pravni tehničar
• Tehničar za obradu drveta
• Veterinarski tehničar
• Tekstilni tehničar

Zanimanja trećeg stepena:

• Obrađivač metala rezanjem
• Operater na CNC mašinama
• Zavarivač
• Prehrambeni prerađivač
• Kuhar
• Frizer


By admin