Rekonstrukcija glavnog ulaza u školu

Mješovita srednja škola, Tešanj je poznata po konstantnom ulaganju i obnavljanju školskog prostora, kako bi naši učenici i uposlenici imali što bolje uslove tokom boravka u Našoj školi.

DSCN8956 viber image-1 viber image

U mjesecu aprilu 2017. godine je organizovana kompletna rekonstrukcija glavnog ulaza u školu. Nastavnici praktične nastave  zajedno sa svojim učenicima rekonstruisali su glavni ulaz novim dekorativnim kamenom i  rukohvatom od inoxa. Troškove za obnovu glavnog ulaza  je škola uložila iz vlastitih sredstava.Ulaz Mješovite srednje škole, Tešanj je svečano otvoren na Dan škole 21.04.2017. Direktor Mješovite srednje škole , Tešanj Muharem Saračević je zajedno sa direktorom prijateljske Mašinsko saobraćajne škole iz Mostara Ahmetom Pelkom  svečanim presijecanjem vrpca otvorio novi ulaz Naše škole.

29.04.2017

Fotosekcija